TR EN
 Firmamız Hakkında

KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Petra Çelik çağdaş inşaat yönetmeliklerine uygun, mimari prensiplere ve çevreye duyarlı,
kaliteye önem veren anlayışı ile müşterilerinin hizmetindedir.
Petra Çelik, fonksiyonelliği, estetiği ve prestiji harmanlayan, iç tasarım anlayışını konularına yansıtmayı ve müşteri memnuniyetini daima hedeflemiştir.
Başarılarını sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımayı öncelikli hedef olarak seçen Petra Çelik, zaman içerisinde bu yolda gerekli olan değişime hızla ayak uydurmuş ve başarılarını daim kılmıştır.

Koşullar ne olursa olsun, bundan sonra kaliteli ürün ve hizmet politikasından, dürüst kimliğinden ve ilklerinden taviz vermeyecek, müşteri memnuniyetini daima esas alacaktır. Bugün inşaat sektöründe haklı bir güvene sahip olan Petra Çelik, gerek mimari tasarımda gerek inşaat sektöründe uluslararası standartları yakalamış, diğer yandan da Türk insanının yaşam, örf ve adetlerine yönelik çalışmayı başarmış, insanların yaşamdan zevk alacakları alanları yapmayı tercih etmiştir.

Petra Çelik olarak amacımız, bugün olduğu gibi gelecekte de örnek yaşam alanları oluşturmak ve bu konuda Manisa’nın lideri olmaktır. İnşaat sektöründe bizi seçtiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. İnşaat sektörü kalkınmanın yapıtaşlarından biridir. Üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılarında başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Petra Çelik tüm bireylerince kaliteli bir yaşam biçimi olarak benimseyerek müşteri isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, istenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı ve her defasında yanıt vermek prensibini kalite politikası olarak benimsemiştir.

Firmamız Hakkında